Yeminli Tercüme Ankara

Kaliteli bir tercüme için tercümanın çevirdiği dile ve kaynak dile üst düzeyde hakim olmak zorundadır. Bizler de belgelerinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız bu nedenle de alanında uzaman çevirdiği dili ve kaynak dili oldukça iyi bilen profesyonel bir çeviri ekibi ile çalışmaktayız. Yeminli tercüme Ankara olarak sizler için değerli olan özel belgelerin büyük bir hassasiyet ile çevirisini yapıyoruz. Yeminli tercümanın ne olduğu konusunda sizlere kısaca bilgi verelim. Yeminli tercüman çeviri yapacağı dili resmi belgeler ile kanıtlamıştır. Yeminli tercümanlar aynı zamanda ilgili olan noter tarafından hazırlanmış olan yemin belgesi ile elde edilen yemin zaptına sahiptirler. Yeminli tercümanlar çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeleri bire bir aynı şekilde tercüme edilir. Şunu da belirtmek gerekir ki her belgenin yeminli tercüme edilmesi gerekmez özellikle devlet kurumlarında kullanılacak olan belgelerin yeminli tercüme ettirilmesi gerekmektedir.

İyi bir yeminli tercüman olmak için öncelikle üniversitelerin lisans eğitimi veren mütercimlik bölümünden mezun olmak gereklidir. Çevirilerinizi yapan yeminli tercümanın imzası varsa ya da kendisine ait kaşesi bulunuyorsa ilgili yani anlaşmalı olduğu notere çevrilen evraklarınızı götürerek noterden tasdik yaptırabilirsiniz. Yeminli tercüman Ankara en kaliteli ve işinin uzmanı profesyonel bir yeminli tercüman ekibi ile evraklarınız ve belgeleriniz üzerinde en az sizler kadar hassasiyet ile çalışıyoruz. Yeminli tercüman ile yeminsiz tercüman arasında elbette ki bazı farklar vardır bunlardan biri yeminli tercümanların çeviri yaptıkları evrakların altına imzalarını atarak ya da kaşelerini basarak teslim ettikleri için bu evrakları rahatlıkla resmi kurumlarda da kullanabilirsiniz. Bu da aslında evraklarınızın çevirisini yapan kişinin de bu evrakın çevirisinin doğru olduğunu ve bu konuda ki sorumluluğu tamamı ile üzerine aldığının garantisini verir. Noterde onaylatmanız gereken çevirisi yapılmış olan evrakları ancak yeminli tercümanlar tarafından çeviri yaptırıp imzalatmanız gerekmektedir aksi halde yani yeminsiz tercümanlar aracılığı ile bu işlemleri yaptırdığınızda kesinlikle noterden evraklarınızı onaylatamazsınız.

Yeminli tercüme belgesi alabilmek için elbette sadece üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak kesinlikle yeterli değildir. Bunun yanı sıra birtakım daha özelliklerin de yeminli tercüman olmak isteyen kişilerde bulunması gerekmektedir. Bunların başında kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Sonrasında ise üniversite diplomasının yanında transkript ya da mastır belgesi gibi dil bildiğine dair resmi evraklarında bulunması gerekmektedir. Yeminli tercümanın bağlı bulunduğu yeminli tercüme bürosunun anlaşmalı olduğu noter aracılığı ile bir yemin zaptının çıkartılması da gerekmektedir. Bu zapt yeminli tercüman adayının noter önünde yemin etmesi ile çıkartılır. Yapılan yemin hem kaynak dilde hem de çeviri yapılacak olan dilde yapılması gerekmektedir. Tüm bu şartlar sağlandıktan sonra yeminli tercümanlık yapma hakkı kazanılabilmektedir. Yeminli tercüme Ankara ihtiyaç duyduğunuz her an kaliteli hizmeti ile uygun fiyat listesi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Ankara’da şu alanlarda yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz: lisans diploması yeminli tercüme, yüksek lisans diploması yeminli tercüme, vergi levhası yeminli tercüme, pasaport yeminli tercüme, denklik belgesi yeminli tercüme, evlilik cüzdanı yeminli tercüme, şirket faaliyet belgesi yeminli tercüme, oda kayıt belgesi yeminli tercüme, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme, imza sirküleri yeminli tercüme, uluslararası sözleşme yeminli tercüme, nüfus cüzdanı yeminli tercüme, mahkeme kararı yeminli tercüme, sözleşme yeminli tercüme, ehliyet yeminli tercüme, vekaletname yeminli tercüme, TSE belgesi yeminli tercüme, CE belgesi yeminli tercüme, hukuki belgeler yeminli tercüme, patent yeminli tercüme, ÖSYM belgesi yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme, nüfus kayıt örneği yeminli tercüme, adli sicil kaydı yeminli tercüme, vukuatlı nüfus kayıt örneği yeminli tercüme, ikametgah yeminli tercüme, banka hesap özeti yeminli tercüme, SGK yeminli tercüme, maaş bordrosu yeminli tercüme gibi tüm belgelerinizin yeminli tercüman onayları yapılmaktadır.

Ayrıca, Ankara’da ve tüm Türkiye’ye yeminli tercüme hizmeti sunduğumuz diller şunlardır: İngilizce yeminli tercüme, Almanca yeminli tercüme, Fransızca yeminli tercüme, Arapça yeminli tercüme, İspanyolca yeminli tercüme, Farsça yeminli tercüme, Azerice yeminli tercüme, Rusça yeminli tercüme, İtalyanca yeminli tercüme, Çince yeminli tercüme, Ukraynaca yeminli tercüme, Japonca yeminli tercüme, İsveçce yeminli tercüme, Norveçce yeminli tercüme, Danca yeminli tercüme, Lehçe yeminli tercüme, Macarca yeminli tercüme, Tayca yeminli tercüme, Azerice yeminli tercüme, Arnavutça yeminli tercüme, Boşnakça yeminli tercüme, Bulgarca yeminli tercüme, Çekçe yeminli tercüme, Flemenkçe yeminli tercüme, Gürcüce yeminli tercüme, İbranice yeminli tercüme, Kazakça yeminli tercüme, Korece yeminli tercüme, Türkmence yeminli tercüme, Tayca yeminli tercüme, Latince yeminli tercüme, Osmanlıca yeminli tercüme, Portekizce yeminli tercüme, Kürtçe yeminli tercüme, Sırpça yeminli tercüme, Slovakça yeminli tercüme, Slovence yeminli tercüme, Urduca yeminli tercüme, Yunanca yeminli tercüme hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aynı gün teslimat ile en hızlı şekilde yeminli tercüme hizmeti için Ay Tercüme Bürosu olarak hizmetinizdeyiz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın