Tercüme Bürosu Yenimahalle

Tercüme Bürosu Yenimahalle

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Yenimahalle bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Yenimahalle tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Yenimahalle bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Yenimahalle

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Yenimahalle bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Yenimahalle, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Yenimahalle, mahkeme kararları yeminli tercüme Yenimahalle, pasaport yeminli tercüme Yenimahalle, imza sirküleri yeminli tercüme Yenimahalle,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Yenimahalle, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Yenimahalle, boşanma kararı yeminli tercüme Yenimahalle, faaliyet belgesi yeminli tercüme Yenimahalle, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Yenimahalle, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Yenimahalle, tapu yeminli tercüme Yenimahalle, patent yeminli tercüme Yenimahalle, sözleşme yeminli tercüme Yenimahalle, apostil yeminli tercüme Yenimahalle, vekâletname yeminli tercüme Yenimahalle, sağlık raporu yeminli tercüme Yenimahalle, denklik belgesi yeminli tercümesi. Yenimahalle semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Yenimahalle

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Yenimahalle bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Yenimahalle

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Yenimahalle olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Yenimahalle

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Yenimahalle bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Yenimahalle

Yenimahalle semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Yenimahallelararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Yenimahalle

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Yenimahalle bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Yenimahalle semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Yenimahalle, Almanca Tercüme Yenimahalle, Fransızca Tercüme Yenimahalle, Arapça Tercüme Yenimahalle, İspanyolca Tercüme Yenimahalle, Farsça Tercüme Yenimahalle, Azerice Tercüme Yenimahalle, Rusça Tercüme Yenimahalle, İtalyanca Tercüme Yenimahalle, Çince Tercüme Yenimahalle, Ukraynaca Tercüme Yenimahalle, Japonca Tercüme Yenimahalle, İsveçce Tercüme Yenimahalle, Norveçce Tercüme Yenimahalle, Danca Tercüme Yenimahalle, Lehçe Tercüme Yenimahalle, Macarca Tercüme Yenimahalle, Tayca Tercüme Yenimahalle, Azerice Tercüme Yenimahalle, Arnavutça Tercüme Yenimahalle, Boşnakça Tercüme Yenimahalle, Bulgarca Tercüme Yenimahalle, Çekçe Tercüme Yenimahalle, Flemenkçe Tercüme Yenimahalle, Gürcüce Tercüme Yenimahalle, İbranice Tercüme Yenimahalle, Kazakça Tercüme Yenimahalle, Korece Tercüme Yenimahalle, Türkmence Tercüme Yenimahalle, Tayca Tercüme Yenimahalle, Latince Tercüme Yenimahalle, Osmanlıca Tercüme Yenimahalle, Portekizce Tercüme Yenimahalle, Kürtçe Tercüme Yenimahalle, Sırpça Tercüme Yenimahalle, Slovakça Tercüme Yenimahalle, Slovence Tercüme Yenimahalle, Urduca Tercüme Yenimahalle, Yunanca Tercüme Yenimahalle.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın