Tercüme Bürosu Ulus

Tercüme Bürosu Ulus

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Ulus bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Ulus tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Ulus bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Ulus

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Ulus bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Ulus, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Ulus, mahkeme kararları yeminli tercüme Ulus, pasaport yeminli tercüme Ulus, imza sirküleri yeminli tercüme Ulus,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Ulus, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Ulus, boşanma kararı yeminli tercüme Ulus, faaliyet belgesi yeminli tercüme Ulus, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Ulus, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Ulus, tapu yeminli tercüme Ulus, patent yeminli tercüme Ulus, sözleşme yeminli tercüme Ulus, apostil yeminli tercüme Ulus, vekâletname yeminli tercüme Ulus, sağlık raporu yeminli tercüme Ulus, denklik belgesi yeminli tercümesi. Ulus semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Ulus

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Ulus bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Ulus

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Ulus olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Ulus

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Ulus bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Ulus

Ulus semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Ulus

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Ulus bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Ulus semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Ulus, Almanca Tercüme Ulus, Fransızca Tercüme Ulus, Arapça Tercüme Ulus, İspanyolca Tercüme Ulus, Farsça Tercüme Ulus, Azerice Tercüme Ulus, Rusça Tercüme Ulus, İtalyanca Tercüme Ulus, Çince Tercüme Ulus, Ukraynaca Tercüme Ulus, Japonca Tercüme Ulus, İsveçce Tercüme Ulus, Norveçce Tercüme Ulus, Danca Tercüme Ulus, Lehçe Tercüme Ulus, Macarca Tercüme Ulus, Tayca Tercüme Ulus, Azerice Tercüme Ulus, Arnavutça Tercüme Ulus, Boşnakça Tercüme Ulus, Bulgarca Tercüme Ulus, Çekçe Tercüme Ulus, Flemenkçe Tercüme Ulus, Gürcüce Tercüme Ulus, İbranice Tercüme Ulus, Kazakça Tercüme Ulus, Korece Tercüme Ulus, Türkmence Tercüme Ulus, Tayca Tercüme Ulus, Latince Tercüme Ulus, Osmanlıca Tercüme Ulus, Portekizce Tercüme Ulus, Kürtçe Tercüme Ulus, Sırpça Tercüme Ulus, Slovakça Tercüme Ulus, Slovence Tercüme Ulus, Urduca Tercüme Ulus, Yunanca Tercüme Ulus.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın