Tercüme Bürosu Tunalı

Tercüme Bürosu Tunalı

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Tunalı bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Tunalı tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Tunalı bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Tunalı

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Tunalı bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Tunalı, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Tunalı, mahkeme kararları yeminli tercüme Tunalı, pasaport yeminli tercüme Tunalı, imza sirküleri yeminli tercüme Tunalı,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Tunalı, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Tunalı, boşanma kararı yeminli tercüme Tunalı, faaliyet belgesi yeminli tercüme Tunalı, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Tunalı, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Tunalı, tapu yeminli tercüme Tunalı, patent yeminli tercüme Tunalı, sözleşme yeminli tercüme Tunalı, apostil yeminli tercüme Tunalı, vekâletname yeminli tercüme Tunalı, sağlık raporu yeminli tercüme Tunalı, denklik belgesi yeminli tercümesi. Tunalı semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Tunalı

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Tunalı bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Tunalı

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Tunalı olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Tunalı

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Tunalı bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Tunalı

Tunalı semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Tunalı

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Tunalı bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Tunalı semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Tunalı, Almanca Tercüme Tunalı, Fransızca Tercüme Tunalı, Arapça Tercüme Tunalı, İspanyolca Tercüme Tunalı, Farsça Tercüme Tunalı, Azerice Tercüme Tunalı, Rusça Tercüme Tunalı, İtalyanca Tercüme Tunalı, Çince Tercüme Tunalı, Ukraynaca Tercüme Tunalı, Japonca Tercüme Tunalı, İsveçce Tercüme Tunalı, Norveçce Tercüme Tunalı, Danca Tercüme Tunalı, Lehçe Tercüme Tunalı, Macarca Tercüme Tunalı, Tayca Tercüme Tunalı, Azerice Tercüme Tunalı, Arnavutça Tercüme Tunalı, Boşnakça Tercüme Tunalı, Bulgarca Tercüme Tunalı, Çekçe Tercüme Tunalı, Flemenkçe Tercüme Tunalı, Gürcüce Tercüme Tunalı, İbranice Tercüme Tunalı, Kazakça Tercüme Tunalı, Korece Tercüme Tunalı, Türkmence Tercüme Tunalı, Tayca Tercüme Tunalı, Latince Tercüme Tunalı, Osmanlıca Tercüme Tunalı, Portekizce Tercüme Tunalı, Kürtçe Tercüme Tunalı, Sırpça Tercüme Tunalı, Slovakça Tercüme Tunalı, Slovence Tercüme Tunalı, Urduca Tercüme Tunalı, Yunanca Tercüme Tunalı.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın