Tercüme Bürosu Sincan

Tercüme Bürosu Sincan

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Sincan bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Sincan tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Sincan bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Sincan

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Sincan bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Sincan, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Sincan, mahkeme kararları yeminli tercüme Sincan, pasaport yeminli tercüme Sincan, imza sirküleri yeminli tercüme Sincan,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Sincan, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Sincan, boşanma kararı yeminli tercüme Sincan, faaliyet belgesi yeminli tercüme Sincan, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Sincan, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Sincan, tapu yeminli tercüme Sincan, patent yeminli tercüme Sincan, sözleşme yeminli tercüme Sincan, apostil yeminli tercüme Sincan, vekâletname yeminli tercüme Sincan, sağlık raporu yeminli tercüme Sincan, denklik belgesi yeminli tercümesi. Sincan semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Sincan

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Sincan bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Sincan

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Sincan olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Sincan

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Sincan bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Sincan

Sincan semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Sincanlararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Sincan

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Sincan bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Sincan semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Sincan, Almanca Tercüme Sincan, Fransızca Tercüme Sincan, Arapça Tercüme Sincan, İspanyolca Tercüme Sincan, Farsça Tercüme Sincan, Azerice Tercüme Sincan, Rusça Tercüme Sincan, İtalyanca Tercüme Sincan, Çince Tercüme Sincan, Ukraynaca Tercüme Sincan, Japonca Tercüme Sincan, İsveçce Tercüme Sincan, Norveçce Tercüme Sincan, Danca Tercüme Sincan, Lehçe Tercüme Sincan, Macarca Tercüme Sincan, Tayca Tercüme Sincan, Azerice Tercüme Sincan, Arnavutça Tercüme Sincan, Boşnakça Tercüme Sincan, Bulgarca Tercüme Sincan, Çekçe Tercüme Sincan, Flemenkçe Tercüme Sincan, Gürcüce Tercüme Sincan, İbranice Tercüme Sincan, Kazakça Tercüme Sincan, Korece Tercüme Sincan, Türkmence Tercüme Sincan, Tayca Tercüme Sincan, Latince Tercüme Sincan, Osmanlıca Tercüme Sincan, Portekizce Tercüme Sincan, Kürtçe Tercüme Sincan, Sırpça Tercüme Sincan, Slovakça Tercüme Sincan, Slovence Tercüme Sincan, Urduca Tercüme Sincan, Yunanca Tercüme Sincan.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın