Tercüme Bürosu Sıhhiye

Tercüme Bürosu Sıhhiye

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Sıhhiye bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Sıhhiye tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Sıhhiye bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Sıhhiye

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Sıhhiye bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Sıhhiye, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Sıhhiye, mahkeme kararları yeminli tercüme Sıhhiye, pasaport yeminli tercüme Sıhhiye, imza sirküleri yeminli tercüme Sıhhiye,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Sıhhiye, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Sıhhiye, boşanma kararı yeminli tercüme Sıhhiye, faaliyet belgesi yeminli tercüme Sıhhiye, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Sıhhiye, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Sıhhiye, tapu yeminli tercüme Sıhhiye, patent yeminli tercüme Sıhhiye, sözleşme yeminli tercüme Sıhhiye, apostil yeminli tercüme Sıhhiye, vekâletname yeminli tercüme Sıhhiye, sağlık raporu yeminli tercüme Sıhhiye, denklik belgesi yeminli tercümesi. Sıhhiye semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Sıhhiye

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Sıhhiye bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Sıhhiye

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Sıhhiye olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Sıhhiye

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Sıhhiye bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Sıhhiye

Sıhhiye semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Sıhhiyelararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Sıhhiye

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Sıhhiye bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Sıhhiye semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Sıhhiye, Almanca Tercüme Sıhhiye, Fransızca Tercüme Sıhhiye, Arapça Tercüme Sıhhiye, İspanyolca Tercüme Sıhhiye, Farsça Tercüme Sıhhiye, Azerice Tercüme Sıhhiye, Rusça Tercüme Sıhhiye, İtalyanca Tercüme Sıhhiye, Çince Tercüme Sıhhiye, Ukraynaca Tercüme Sıhhiye, Japonca Tercüme Sıhhiye, İsveçce Tercüme Sıhhiye, Norveçce Tercüme Sıhhiye, Danca Tercüme Sıhhiye, Lehçe Tercüme Sıhhiye, Macarca Tercüme Sıhhiye, Tayca Tercüme Sıhhiye, Azerice Tercüme Sıhhiye, Arnavutça Tercüme Sıhhiye, Boşnakça Tercüme Sıhhiye, Bulgarca Tercüme Sıhhiye, Çekçe Tercüme Sıhhiye, Flemenkçe Tercüme Sıhhiye, Gürcüce Tercüme Sıhhiye, İbranice Tercüme Sıhhiye, Kazakça Tercüme Sıhhiye, Korece Tercüme Sıhhiye, Türkmence Tercüme Sıhhiye, Tayca Tercüme Sıhhiye, Latince Tercüme Sıhhiye, Osmanlıca Tercüme Sıhhiye, Portekizce Tercüme Sıhhiye, Kürtçe Tercüme Sıhhiye, Sırpça Tercüme Sıhhiye, Slovakça Tercüme Sıhhiye, Slovence Tercüme Sıhhiye, Urduca Tercüme Sıhhiye, Yunanca Tercüme Sıhhiye.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın