Tercüme Bürosu Ostim

Tercüme Bürosu Ostim

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Ostim bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Ostim tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Ostim bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Ostim

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Ostim bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Ostim, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Ostim, mahkeme kararları yeminli tercüme Ostim, pasaport yeminli tercüme Ostim, imza sirküleri yeminli tercüme Ostim,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Ostim, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Ostim, boşanma kararı yeminli tercüme Ostim, faaliyet belgesi yeminli tercüme Ostim, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Ostim, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Ostim, tapu yeminli tercüme Ostim, patent yeminli tercüme Ostim, sözleşme yeminli tercüme Ostim, apostil yeminli tercüme Ostim, vekâletname yeminli tercüme Ostim, sağlık raporu yeminli tercüme Ostim, denklik belgesi yeminli tercümesi. Ostim semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Ostim

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Ostim bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Ostim

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Ostim olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Ostim

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Ostim bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Ostim

Ostim semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Ostimlararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Ostim

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Ostim bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Ostim semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Ostim, Almanca Tercüme Ostim, Fransızca Tercüme Ostim, Arapça Tercüme Ostim, İspanyolca Tercüme Ostim, Farsça Tercüme Ostim, Azerice Tercüme Ostim, Rusça Tercüme Ostim, İtalyanca Tercüme Ostim, Çince Tercüme Ostim, Ukraynaca Tercüme Ostim, Japonca Tercüme Ostim, İsveçce Tercüme Ostim, Norveçce Tercüme Ostim, Danca Tercüme Ostim, Lehçe Tercüme Ostim, Macarca Tercüme Ostim, Tayca Tercüme Ostim, Azerice Tercüme Ostim, Arnavutça Tercüme Ostim, Boşnakça Tercüme Ostim, Bulgarca Tercüme Ostim, Çekçe Tercüme Ostim, Flemenkçe Tercüme Ostim, Gürcüce Tercüme Ostim, İbranice Tercüme Ostim, Kazakça Tercüme Ostim, Korece Tercüme Ostim, Türkmence Tercüme Ostim, Tayca Tercüme Ostim, Latince Tercüme Ostim, Osmanlıca Tercüme Ostim, Portekizce Tercüme Ostim, Kürtçe Tercüme Ostim, Sırpça Tercüme Ostim, Slovakça Tercüme Ostim, Slovence Tercüme Ostim, Urduca Tercüme Ostim, Yunanca Tercüme Ostim.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın