Tercüme Bürosu Mamak

Tercüme Bürosu Mamak

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Mamak bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Mamak tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Mamak bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Mamak

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Mamak bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Mamak, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Mamak, mahkeme kararları yeminli tercüme Mamak, pasaport yeminli tercüme Mamak, imza sirküleri yeminli tercüme Mamak,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Mamak, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Mamak, boşanma kararı yeminli tercüme Mamak, faaliyet belgesi yeminli tercüme Mamak, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Mamak, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Mamak, tapu yeminli tercüme Mamak, patent yeminli tercüme Mamak, sözleşme yeminli tercüme Mamak, apostil yeminli tercüme Mamak, vekâletname yeminli tercüme Mamak, sağlık raporu yeminli tercüme Mamak, denklik belgesi yeminli tercümesi. Mamak semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Mamak

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Mamak bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Mamak

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Mamak olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Mamak

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Mamak bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Mamak

Mamak semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Mamak

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Mamak bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Mamak semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Mamak, Almanca Tercüme Mamak, Fransızca Tercüme Mamak, Arapça Tercüme Mamak, İspanyolca Tercüme Mamak, Farsça Tercüme Mamak, Azerice Tercüme Mamak, Rusça Tercüme Mamak, İtalyanca Tercüme Mamak, Çince Tercüme Mamak, Ukraynaca Tercüme Mamak, Japonca Tercüme Mamak, İsveçce Tercüme Mamak, Norveçce Tercüme Mamak, Danca Tercüme Mamak, Lehçe Tercüme Mamak, Macarca Tercüme Mamak, Tayca Tercüme Mamak, Azerice Tercüme Mamak, Arnavutça Tercüme Mamak, Boşnakça Tercüme Mamak, Bulgarca Tercüme Mamak, Çekçe Tercüme Mamak, Flemenkçe Tercüme Mamak, Gürcüce Tercüme Mamak, İbranice Tercüme Mamak, Kazakça Tercüme Mamak, Korece Tercüme Mamak, Türkmence Tercüme Mamak, Tayca Tercüme Mamak, Latince Tercüme Mamak, Osmanlıca Tercüme Mamak, Portekizce Tercüme Mamak, Kürtçe Tercüme Mamak, Sırpça Tercüme Mamak, Slovakça Tercüme Mamak, Slovence Tercüme Mamak, Urduca Tercüme Mamak, Yunanca Tercüme Mamak.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın