Tercüme Bürosu Maltepe

Tercüme Bürosu Maltepe

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Maltepe bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Maltepe tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Maltepe bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Maltepe

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Maltepe bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Maltepe, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Maltepe, mahkeme kararları yeminli tercüme Maltepe, pasaport yeminli tercüme Maltepe, imza sirküleri yeminli tercüme Maltepe,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Maltepe, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Maltepe, boşanma kararı yeminli tercüme Maltepe, faaliyet belgesi yeminli tercüme Maltepe, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Maltepe, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Maltepe, tapu yeminli tercüme Maltepe, patent yeminli tercüme Maltepe, sözleşme yeminli tercüme Maltepe, apostil yeminli tercüme Maltepe, vekâletname yeminli tercüme Maltepe, sağlık raporu yeminli tercüme Maltepe, denklik belgesi yeminli tercümesi. Maltepe semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Maltepe

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Maltepe bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Maltepe

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Maltepe olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Maltepe

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Maltepe bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Maltepe

Maltepe semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Maltepe

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Maltepe bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Maltepe semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Maltepe, Almanca Tercüme Maltepe, Fransızca Tercüme Maltepe, Arapça Tercüme Maltepe, İspanyolca Tercüme Maltepe, Farsça Tercüme Maltepe, Azerice Tercüme Maltepe, Rusça Tercüme Maltepe, İtalyanca Tercüme Maltepe, Çince Tercüme Maltepe, Ukraynaca Tercüme Maltepe, Japonca Tercüme Maltepe, İsveçce Tercüme Maltepe, Norveçce Tercüme Maltepe, Danca Tercüme Maltepe, Lehçe Tercüme Maltepe, Macarca Tercüme Maltepe, Tayca Tercüme Maltepe, Azerice Tercüme Maltepe, Arnavutça Tercüme Maltepe, Boşnakça Tercüme Maltepe, Bulgarca Tercüme Maltepe, Çekçe Tercüme Maltepe, Flemenkçe Tercüme Maltepe, Gürcüce Tercüme Maltepe, İbranice Tercüme Maltepe, Kazakça Tercüme Maltepe, Korece Tercüme Maltepe, Türkmence Tercüme Maltepe, Tayca Tercüme Maltepe, Latince Tercüme Maltepe, Osmanlıca Tercüme Maltepe, Portekizce Tercüme Maltepe, Kürtçe Tercüme Maltepe, Sırpça Tercüme Maltepe, Slovakça Tercüme Maltepe, Slovence Tercüme Maltepe, Urduca Tercüme Maltepe, Yunanca Tercüme Maltepe.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın