Tercüme Bürosu Kızılay

Tercüme Bürosu Kızılay

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Kızılay bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Kızılay tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Kızılay bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Kızılay

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Kızılay bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Kızılay, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Kızılay, mahkeme kararları yeminli tercüme Kızılay, pasaport yeminli tercüme Kızılay, imza sirküleri yeminli tercüme Kızılay,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Kızılay, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Kızılay, boşanma kararı yeminli tercüme Kızılay, faaliyet belgesi yeminli tercüme Kızılay, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Kızılay, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Kızılay, tapu yeminli tercüme Kızılay, patent yeminli tercüme Kızılay, sözleşme yeminli tercüme Kızılay, apostil yeminli tercüme Kızılay, vekâletname yeminli tercüme Kızılay, sağlık raporu yeminli tercüme Kızılay, denklik belgesi yeminli tercümesi. Kızılay semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Kızılay

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Kızılay bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Kızılay

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Kızılay olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Kızılay

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Kızılay bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Kızılay

Kızılay semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Kızılay

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Kızılay bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Kızılay semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Kızılay, Almanca Tercüme Kızılay, Fransızca Tercüme Kızılay, Arapça Tercüme Kızılay, İspanyolca Tercüme Kızılay, Farsça Tercüme Kızılay, Azerice Tercüme Kızılay, Rusça Tercüme Kızılay, İtalyanca Tercüme Kızılay, Çince Tercüme Kızılay, Ukraynaca Tercüme Kızılay, Japonca Tercüme Kızılay, İsveçce Tercüme Kızılay, Norveçce Tercüme Kızılay, Danca Tercüme Kızılay, Lehçe Tercüme Kızılay, Macarca Tercüme Kızılay, Tayca Tercüme Kızılay, Azerice Tercüme Kızılay, Arnavutça Tercüme Kızılay, Boşnakça Tercüme Kızılay, Bulgarca Tercüme Kızılay, Çekçe Tercüme Kızılay, Flemenkçe Tercüme Kızılay, Gürcüce Tercüme Kızılay, İbranice Tercüme Kızılay, Kazakça Tercüme Kızılay, Korece Tercüme Kızılay, Türkmence Tercüme Kızılay, Tayca Tercüme Kızılay, Latince Tercüme Kızılay, Osmanlıca Tercüme Kızılay, Portekizce Tercüme Kızılay, Kürtçe Tercüme Kızılay, Sırpça Tercüme Kızılay, Slovakça Tercüme Kızılay, Slovence Tercüme Kızılay, Urduca Tercüme Kızılay, Yunanca Tercüme Kızılay.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın