Tercüme Bürosu Keçiören

Tercüme Bürosu Keçiören

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Keçiören bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Keçiören tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Keçiören bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Keçiören

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Keçiören bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Keçiören, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Keçiören, mahkeme kararları yeminli tercüme Keçiören, pasaport yeminli tercüme Keçiören, imza sirküleri yeminli tercüme Keçiören,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Keçiören, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Keçiören, boşanma kararı yeminli tercüme Keçiören, faaliyet belgesi yeminli tercüme Keçiören, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Keçiören, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Keçiören, tapu yeminli tercüme Keçiören, patent yeminli tercüme Keçiören, sözleşme yeminli tercüme Keçiören, apostil yeminli tercüme Keçiören, vekâletname yeminli tercüme Keçiören, sağlık raporu yeminli tercüme Keçiören, denklik belgesi yeminli tercümesi. Keçiören semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Keçiören

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Keçiören bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Keçiören

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Keçiören olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Keçiören

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Keçiören bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Keçiören

Keçiören semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Keçiörenlararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Keçiören

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Keçiören bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Keçiören semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Keçiören, Almanca Tercüme Keçiören, Fransızca Tercüme Keçiören, Arapça Tercüme Keçiören, İspanyolca Tercüme Keçiören, Farsça Tercüme Keçiören, Azerice Tercüme Keçiören, Rusça Tercüme Keçiören, İtalyanca Tercüme Keçiören, Çince Tercüme Keçiören, Ukraynaca Tercüme Keçiören, Japonca Tercüme Keçiören, İsveçce Tercüme Keçiören, Norveçce Tercüme Keçiören, Danca Tercüme Keçiören, Lehçe Tercüme Keçiören, Macarca Tercüme Keçiören, Tayca Tercüme Keçiören, Azerice Tercüme Keçiören, Arnavutça Tercüme Keçiören, Boşnakça Tercüme Keçiören, Bulgarca Tercüme Keçiören, Çekçe Tercüme Keçiören, Flemenkçe Tercüme Keçiören, Gürcüce Tercüme Keçiören, İbranice Tercüme Keçiören, Kazakça Tercüme Keçiören, Korece Tercüme Keçiören, Türkmence Tercüme Keçiören, Tayca Tercüme Keçiören, Latince Tercüme Keçiören, Osmanlıca Tercüme Keçiören, Portekizce Tercüme Keçiören, Kürtçe Tercüme Keçiören, Sırpça Tercüme Keçiören, Slovakça Tercüme Keçiören, Slovence Tercüme Keçiören, Urduca Tercüme Keçiören, Yunanca Tercüme Keçiören.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın