Tercüme Bürosu İvedik

Tercüme Bürosu İvedik

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan İvedik bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar İvedik tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da İvedik bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme İvedik

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. İvedik bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme İvedik, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme İvedik, mahkeme kararları yeminli tercüme İvedik, pasaport yeminli tercüme İvedik, imza sirküleri yeminli tercüme İvedik,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme İvedik, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme İvedik, boşanma kararı yeminli tercüme İvedik, faaliyet belgesi yeminli tercüme İvedik, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme İvedik, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme İvedik, tapu yeminli tercüme İvedik, patent yeminli tercüme İvedik, sözleşme yeminli tercüme İvedik, apostil yeminli tercüme İvedik, vekâletname yeminli tercüme İvedik, sağlık raporu yeminli tercüme İvedik, denklik belgesi yeminli tercümesi. İvedik semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme İvedik

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak İvedik bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme İvedik

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme İvedik olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme İvedik

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin İvedik bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme İvedik

İvedik semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, İvediklararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme İvedik

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. İvedik bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi İvedik semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme İvedik, Almanca Tercüme İvedik, Fransızca Tercüme İvedik, Arapça Tercüme İvedik, İspanyolca Tercüme İvedik, Farsça Tercüme İvedik, Azerice Tercüme İvedik, Rusça Tercüme İvedik, İtalyanca Tercüme İvedik, Çince Tercüme İvedik, Ukraynaca Tercüme İvedik, Japonca Tercüme İvedik, İsveçce Tercüme İvedik, Norveçce Tercüme İvedik, Danca Tercüme İvedik, Lehçe Tercüme İvedik, Macarca Tercüme İvedik, Tayca Tercüme İvedik, Azerice Tercüme İvedik, Arnavutça Tercüme İvedik, Boşnakça Tercüme İvedik, Bulgarca Tercüme İvedik, Çekçe Tercüme İvedik, Flemenkçe Tercüme İvedik, Gürcüce Tercüme İvedik, İbranice Tercüme İvedik, Kazakça Tercüme İvedik, Korece Tercüme İvedik, Türkmence Tercüme İvedik, Tayca Tercüme İvedik, Latince Tercüme İvedik, Osmanlıca Tercüme İvedik, Portekizce Tercüme İvedik, Kürtçe Tercüme İvedik, Sırpça Tercüme İvedik, Slovakça Tercüme İvedik, Slovence Tercüme İvedik, Urduca Tercüme İvedik, Yunanca Tercüme İvedik.

 

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın