Tercüme Bürosu Çukurambar

Tercüme Bürosu Çukurambar

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Çukurambar bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Çukurambar tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Çukurambar bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Çukurambar

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Çukurambar bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Çukurambar, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Çukurambar, mahkeme kararları yeminli tercüme Çukurambar, pasaport yeminli tercüme Çukurambar, imza sirküleri yeminli tercüme Çukurambar,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Çukurambar, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Çukurambar, boşanma kararı yeminli tercüme Çukurambar, faaliyet belgesi yeminli tercüme Çukurambar, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Çukurambar, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Çukurambar, tapu yeminli tercüme Çukurambar, patent yeminli tercüme Çukurambar, sözleşme yeminli tercüme Çukurambar, apostil yeminli tercüme Çukurambar, vekâletname yeminli tercüme Çukurambar, sağlık raporu yeminli tercüme Çukurambar, denklik belgesi yeminli tercümesi. Çukurambar semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Çukurambar

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Çukurambar bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Çukurambar

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Çukurambar olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Çukurambar

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Çukurambar bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Çukurambar

Çukurambar semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Çukurambar

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Çukurambar bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Çukurambar semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Çukurambar, Almanca Tercüme Çukurambar, Fransızca Tercüme Çukurambar, Arapça Tercüme Çukurambar, İspanyolca Tercüme Çukurambar, Farsça Tercüme Çukurambar, Azerice Tercüme Çukurambar, Rusça Tercüme Çukurambar, İtalyanca Tercüme Çukurambar, Çince Tercüme Çukurambar, Ukraynaca Tercüme Çukurambar, Japonca Tercüme Çukurambar, İsveçce Tercüme Çukurambar, Norveçce Tercüme Çukurambar, Danca Tercüme Çukurambar, Lehçe Tercüme Çukurambar, Macarca Tercüme Çukurambar, Tayca Tercüme Çukurambar, Azerice Tercüme Çukurambar, Arnavutça Tercüme Çukurambar, Boşnakça Tercüme Çukurambar, Bulgarca Tercüme Çukurambar, Çekçe Tercüme Çukurambar, Flemenkçe Tercüme Çukurambar, Gürcüce Tercüme Çukurambar, İbranice Tercüme Çukurambar, Kazakça Tercüme Çukurambar, Korece Tercüme Çukurambar, Türkmence Tercüme Çukurambar, Tayca Tercüme Çukurambar, Latince Tercüme Çukurambar, Osmanlıca Tercüme Çukurambar, Portekizce Tercüme Çukurambar, Kürtçe Tercüme Çukurambar, Sırpça Tercüme Çukurambar, Slovakça Tercüme Çukurambar, Slovence Tercüme Çukurambar, Urduca Tercüme Çukurambar, Yunanca Tercüme Çukurambar.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın