Tercüme Bürosu Cebeci

Tercüme Bürosu Cebeci

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Cebeci bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Cebeci tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Cebeci bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Cebeci

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Cebeci bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Cebeci, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Cebeci, mahkeme kararları yeminli tercüme Cebeci, pasaport yeminli tercüme Cebeci, imza sirküleri yeminli tercüme Cebeci,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Cebeci, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Cebeci, boşanma kararı yeminli tercüme Cebeci, faaliyet belgesi yeminli tercüme Cebeci, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Cebeci, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Cebeci, tapu yeminli tercüme Cebeci, patent yeminli tercüme Cebeci, sözleşme yeminli tercüme Cebeci, apostil yeminli tercüme Cebeci, vekâletname yeminli tercüme Cebeci, sağlık raporu yeminli tercüme Cebeci, denklik belgesi yeminli tercümesi. Cebeci semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Cebeci

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Cebeci bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Cebeci

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Cebeci olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Cebeci

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Cebeci bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Cebeci

Cebeci semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Cebeci

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Cebeci bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Cebeci semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Cebeci, Almanca Tercüme Cebeci, Fransızca Tercüme Cebeci, Arapça Tercüme Cebeci, İspanyolca Tercüme Cebeci, Farsça Tercüme Cebeci, Azerice Tercüme Cebeci, Rusça Tercüme Cebeci, İtalyanca Tercüme Cebeci, Çince Tercüme Cebeci, Ukraynaca Tercüme Cebeci, Japonca Tercüme Cebeci, İsveçce Tercüme Cebeci, Norveçce Tercüme Cebeci, Danca Tercüme Cebeci, Lehçe Tercüme Cebeci, Macarca Tercüme Cebeci, Tayca Tercüme Cebeci, Azerice Tercüme Cebeci, Arnavutça Tercüme Cebeci, Boşnakça Tercüme Cebeci, Bulgarca Tercüme Cebeci, Çekçe Tercüme Cebeci, Flemenkçe Tercüme Cebeci, Gürcüce Tercüme Cebeci, İbranice Tercüme Cebeci, Kazakça Tercüme Cebeci, Korece Tercüme Cebeci, Türkmence Tercüme Cebeci, Tayca Tercüme Cebeci, Latince Tercüme Cebeci, Osmanlıca Tercüme Cebeci, Portekizce Tercüme Cebeci, Kürtçe Tercüme Cebeci, Sırpça Tercüme Cebeci, Slovakça Tercüme Cebeci, Slovence Tercüme Cebeci, Urduca Tercüme Cebeci, Yunanca Tercüme Cebeci.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın