Tercüme Bürosu Çayyolu

Tercüme Bürosu Çayyolu

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Çayyolu bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Çayyolu tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Çayyolu bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Çayyolu

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Çayyolu bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Çayyolu, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Çayyolu, mahkeme kararları yeminli tercüme Çayyolu, pasaport yeminli tercüme Çayyolu, imza sirküleri yeminli tercüme Çayyolu,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Çayyolu, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Çayyolu, boşanma kararı yeminli tercüme Çayyolu, faaliyet belgesi yeminli tercüme Çayyolu, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Çayyolu, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Çayyolu, tapu yeminli tercüme Çayyolu, patent yeminli tercüme Çayyolu, sözleşme yeminli tercüme Çayyolu, apostil yeminli tercüme Çayyolu, vekâletname yeminli tercüme Çayyolu, sağlık raporu yeminli tercüme Çayyolu, denklik belgesi yeminli tercümesi. Çayyolu semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Çayyolu

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Çayyolu bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Çayyolu

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Çayyolu olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Çayyolu

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Çayyolu bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Çayyolu

Çayyolu semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Çayyolulararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Çayyolu

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Çayyolu bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Çayyolu semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Çayyolu, Almanca Tercüme Çayyolu, Fransızca Tercüme Çayyolu, Arapça Tercüme Çayyolu, İspanyolca Tercüme Çayyolu, Farsça Tercüme Çayyolu, Azerice Tercüme Çayyolu, Rusça Tercüme Çayyolu, İtalyanca Tercüme Çayyolu, Çince Tercüme Çayyolu, Ukraynaca Tercüme Çayyolu, Japonca Tercüme Çayyolu, İsveçce Tercüme Çayyolu, Norveçce Tercüme Çayyolu, Danca Tercüme Çayyolu, Lehçe Tercüme Çayyolu, Macarca Tercüme Çayyolu, Tayca Tercüme Çayyolu, Azerice Tercüme Çayyolu, Arnavutça Tercüme Çayyolu, Boşnakça Tercüme Çayyolu, Bulgarca Tercüme Çayyolu, Çekçe Tercüme Çayyolu, Flemenkçe Tercüme Çayyolu, Gürcüce Tercüme Çayyolu, İbranice Tercüme Çayyolu, Kazakça Tercüme Çayyolu, Korece Tercüme Çayyolu, Türkmence Tercüme Çayyolu, Tayca Tercüme Çayyolu, Latince Tercüme Çayyolu, Osmanlıca Tercüme Çayyolu, Portekizce Tercüme Çayyolu, Kürtçe Tercüme Çayyolu, Sırpça Tercüme Çayyolu, Slovakça Tercüme Çayyolu, Slovence Tercüme Çayyolu, Urduca Tercüme Çayyolu, Yunanca Tercüme Çayyolu.

 

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın