Tercüme Bürosu Bilkent

Tercüme Bürosu Bilkent

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Bilkent bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Bilkent tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Bilkent bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Bilkent

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Bilkent bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Bilkent, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Bilkent, mahkeme kararları yeminli tercüme Bilkent, pasaport yeminli tercüme Bilkent, imza sirküleri yeminli tercüme Bilkent,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Bilkent, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Bilkent, boşanma kararı yeminli tercüme Bilkent, faaliyet belgesi yeminli tercüme Bilkent, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Bilkent, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Bilkent, tapu yeminli tercüme Bilkent, patent yeminli tercüme Bilkent, sözleşme yeminli tercüme Bilkent, apostil yeminli tercüme Bilkent, vekâletname yeminli tercüme Bilkent, sağlık raporu yeminli tercüme Bilkent, denklik belgesi yeminli tercümesi. Bilkent semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Bilkent

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Bilkent bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Bilkent

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Bilkent olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Bilkent

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Bilkent bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Bilkent

Bilkent semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Bilkent

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Bilkent bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Bilkent semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Bilkent, Almanca Tercüme Bilkent, Fransızca Tercüme Bilkent, Arapça Tercüme Bilkent, İspanyolca Tercüme Bilkent, Farsça Tercüme Bilkent, Azerice Tercüme Bilkent, Rusça Tercüme Bilkent, İtalyanca Tercüme Bilkent, Çince Tercüme Bilkent, Ukraynaca Tercüme Bilkent, Japonca Tercüme Bilkent, İsveçce Tercüme Bilkent, Norveçce Tercüme Bilkent, Danca Tercüme Bilkent, Lehçe Tercüme Bilkent, Macarca Tercüme Bilkent, Tayca Tercüme Bilkent, Azerice Tercüme Bilkent, Arnavutça Tercüme Bilkent, Boşnakça Tercüme Bilkent, Bulgarca Tercüme Bilkent, Çekçe Tercüme Bilkent, Flemenkçe Tercüme Bilkent, Gürcüce Tercüme Bilkent, İbranice Tercüme Bilkent, Kazakça Tercüme Bilkent, Korece Tercüme Bilkent, Türkmence Tercüme Bilkent, Tayca Tercüme Bilkent, Latince Tercüme Bilkent, Osmanlıca Tercüme Bilkent, Portekizce Tercüme Bilkent, Kürtçe Tercüme Bilkent, Sırpça Tercüme Bilkent, Slovakça Tercüme Bilkent, Slovence Tercüme Bilkent, Urduca Tercüme Bilkent, Yunanca Tercüme Bilkent.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın