Tercüme Bürosu Beştepe

Tercüme Bürosu Beştepe

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Beştepe bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Beştepe tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Beştepe bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Beştepe

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Beştepe bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Beştepe, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Beştepe, mahkeme kararları yeminli tercüme Beştepe, pasaport yeminli tercüme Beştepe, imza sirküleri yeminli tercüme Beştepe,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Beştepe, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Beştepe, boşanma kararı yeminli tercüme Beştepe, faaliyet belgesi yeminli tercüme Beştepe, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Beştepe, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Beştepe, tapu yeminli tercüme Beştepe, patent yeminli tercüme Beştepe, sözleşme yeminli tercüme Beştepe, apostil yeminli tercüme Beştepe, vekâletname yeminli tercüme Beştepe, sağlık raporu yeminli tercüme Beştepe, denklik belgesi yeminli tercümesi. Beştepe semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Beştepe

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Beştepe bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Beştepe

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Beştepe olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Beştepe

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Beştepe bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Beştepe

Beştepe semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Beştepe

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Beştepe bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Beştepe semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Beştepe, Almanca Tercüme Beştepe, Fransızca Tercüme Beştepe, Arapça Tercüme Beştepe, İspanyolca Tercüme Beştepe, Farsça Tercüme Beştepe, Azerice Tercüme Beştepe, Rusça Tercüme Beştepe, İtalyanca Tercüme Beştepe, Çince Tercüme Beştepe, Ukraynaca Tercüme Beştepe, Japonca Tercüme Beştepe, İsveçce Tercüme Beştepe, Norveçce Tercüme Beştepe, Danca Tercüme Beştepe, Lehçe Tercüme Beştepe, Macarca Tercüme Beştepe, Tayca Tercüme Beştepe, Azerice Tercüme Beştepe, Arnavutça Tercüme Beştepe, Boşnakça Tercüme Beştepe, Bulgarca Tercüme Beştepe, Çekçe Tercüme Beştepe, Flemenkçe Tercüme Beştepe, Gürcüce Tercüme Beştepe, İbranice Tercüme Beştepe, Kazakça Tercüme Beştepe, Korece Tercüme Beştepe, Türkmence Tercüme Beştepe, Tayca Tercüme Beştepe, Latince Tercüme Beştepe, Osmanlıca Tercüme Beştepe, Portekizce Tercüme Beştepe, Kürtçe Tercüme Beştepe, Sırpça Tercüme Beştepe, Slovakça Tercüme Beştepe, Slovence Tercüme Beştepe, Urduca Tercüme Beştepe, Yunanca Tercüme Beştepe.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın