Tercüme Bürosu Beşevler

Tercüme Bürosu Beşevler

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Beşevler bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Beşevler tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Beşevler bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Beşevler

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Beşevler bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Beşevler, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Beşevler, mahkeme kararları yeminli tercüme Beşevler, pasaport yeminli tercüme Beşevler, imza sirküleri yeminli tercüme Beşevler,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Beşevler, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Beşevler, boşanma kararı yeminli tercüme Beşevler, faaliyet belgesi yeminli tercüme Beşevler, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Beşevler, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Beşevler, tapu yeminli tercüme Beşevler, patent yeminli tercüme Beşevler, sözleşme yeminli tercüme Beşevler, apostil yeminli tercüme Beşevler, vekâletname yeminli tercüme Beşevler, sağlık raporu yeminli tercüme Beşevler, denklik belgesi yeminli tercümesi. Beşevler semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Beşevler

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Beşevler bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Beşevler

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Beşevler olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Beşevler

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Beşevler bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Beşevler

Beşevler semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Beşevler

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Beşevler bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Beşevler semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Beşevler, Almanca Tercüme Beşevler, Fransızca Tercüme Beşevler, Arapça Tercüme Beşevler, İspanyolca Tercüme Beşevler, Farsça Tercüme Beşevler, Azerice Tercüme Beşevler, Rusça Tercüme Beşevler, İtalyanca Tercüme Beşevler, Çince Tercüme Beşevler, Ukraynaca Tercüme Beşevler, Japonca Tercüme Beşevler, İsveçce Tercüme Beşevler, Norveçce Tercüme Beşevler, Danca Tercüme Beşevler, Lehçe Tercüme Beşevler, Macarca Tercüme Beşevler, Tayca Tercüme Beşevler, Azerice Tercüme Beşevler, Arnavutça Tercüme Beşevler, Boşnakça Tercüme Beşevler, Bulgarca Tercüme Beşevler, Çekçe Tercüme Beşevler, Flemenkçe Tercüme Beşevler, Gürcüce Tercüme Beşevler, İbranice Tercüme Beşevler, Kazakça Tercüme Beşevler, Korece Tercüme Beşevler, Türkmence Tercüme Beşevler, Tayca Tercüme Beşevler, Latince Tercüme Beşevler, Osmanlıca Tercüme Beşevler, Portekizce Tercüme Beşevler, Kürtçe Tercüme Beşevler, Sırpça Tercüme Beşevler, Slovakça Tercüme Beşevler, Slovence Tercüme Beşevler, Urduca Tercüme Beşevler, Yunanca Tercüme Beşevler.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın