Tercüme Bürosu Balgat

Tercüme Bürosu Balgat

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Balgat bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Balgat tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Balgat bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Balgat

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Balgat bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Balgat, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Balgat, mahkeme kararları yeminli tercüme Balgat, pasaport yeminli tercüme Balgat, imza sirküleri yeminli tercüme Balgat,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Balgat, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Balgat, boşanma kararı yeminli tercüme Balgat, faaliyet belgesi yeminli tercüme Balgat, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Balgat, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Balgat, tapu yeminli tercüme Balgat, patent yeminli tercüme Balgat, sözleşme yeminli tercüme Balgat, apostil yeminli tercüme Balgat, vekâletname yeminli tercüme Balgat, sağlık raporu yeminli tercüme Balgat, denklik belgesi yeminli tercümesi. Balgat semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Balgat

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Balgat bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Balgat

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Balgat olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Balgat

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Balgat bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Balgat

Balgat semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Balgat

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Balgat bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Balgat semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Balgat, Almanca Tercüme Balgat, Fransızca Tercüme Balgat, Arapça Tercüme Balgat, İspanyolca Tercüme Balgat, Farsça Tercüme Balgat, Azerice Tercüme Balgat, Rusça Tercüme Balgat, İtalyanca Tercüme Balgat, Çince Tercüme Balgat, Ukraynaca Tercüme Balgat, Japonca Tercüme Balgat, İsveçce Tercüme Balgat, Norveçce Tercüme Balgat, Danca Tercüme Balgat, Lehçe Tercüme Balgat, Macarca Tercüme Balgat, Tayca Tercüme Balgat, Azerice Tercüme Balgat, Arnavutça Tercüme Balgat, Boşnakça Tercüme Balgat, Bulgarca Tercüme Balgat, Çekçe Tercüme Balgat, Flemenkçe Tercüme Balgat, Gürcüce Tercüme Balgat, İbranice Tercüme Balgat, Kazakça Tercüme Balgat, Korece Tercüme Balgat, Türkmence Tercüme Balgat, Tayca Tercüme Balgat, Latince Tercüme Balgat, Osmanlıca Tercüme Balgat, Portekizce Tercüme Balgat, Kürtçe Tercüme Balgat, Sırpça Tercüme Balgat, Slovakça Tercüme Balgat, Slovence Tercüme Balgat, Urduca Tercüme Balgat, Yunanca Tercüme Balgat.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın