Tercüme Bürosu Bahçelievler

Tercüme Bürosu Bahçelievler

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Bahçelievler bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Bahçelievler tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Bahçelievler bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Bahçelievler

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Bahçelievler bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Bahçelievler, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Bahçelievler, mahkeme kararları yeminli tercüme Bahçelievler, pasaport yeminli tercüme Bahçelievler, imza sirküleri yeminli tercüme Bahçelievler,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Bahçelievler, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Bahçelievler, boşanma kararı yeminli tercüme Bahçelievler, faaliyet belgesi yeminli tercüme Bahçelievler, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Bahçelievler, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Bahçelievler, tapu yeminli tercüme Bahçelievler, patent yeminli tercüme Bahçelievler, sözleşme yeminli tercüme Bahçelievler, apostil yeminli tercüme Bahçelievler, vekâletname yeminli tercüme Bahçelievler, sağlık raporu yeminli tercüme Bahçelievler, denklik belgesi yeminli tercümesi. Bahçelievler semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Bahçelievler

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Bahçelievler bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Bahçelievler

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Bahçelievler olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Bahçelievler

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Bahçelievler bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Bahçelievler

Bahçelievler semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Bahçelievler

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Bahçelievler bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Bahçelievler semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Bahçelievler, Almanca Tercüme Bahçelievler, Fransızca Tercüme Bahçelievler, Arapça Tercüme Bahçelievler, İspanyolca Tercüme Bahçelievler, Farsça Tercüme Bahçelievler, Azerice Tercüme Bahçelievler, Rusça Tercüme Bahçelievler, İtalyanca Tercüme Bahçelievler, Çince Tercüme Bahçelievler, Ukraynaca Tercüme Bahçelievler, Japonca Tercüme Bahçelievler, İsveçce Tercüme Bahçelievler, Norveçce Tercüme Bahçelievler, Danca Tercüme Bahçelievler, Lehçe Tercüme Bahçelievler, Macarca Tercüme Bahçelievler, Tayca Tercüme Bahçelievler, Azerice Tercüme Bahçelievler, Arnavutça Tercüme Bahçelievler, Boşnakça Tercüme Bahçelievler, Bulgarca Tercüme Bahçelievler, Çekçe Tercüme Bahçelievler, Flemenkçe Tercüme Bahçelievler, Gürcüce Tercüme Bahçelievler, İbranice Tercüme Bahçelievler, Kazakça Tercüme Bahçelievler, Korece Tercüme Bahçelievler, Türkmence Tercüme Bahçelievler, Tayca Tercüme Bahçelievler, Latince Tercüme Bahçelievler, Osmanlıca Tercüme Bahçelievler, Portekizce Tercüme Bahçelievler, Kürtçe Tercüme Bahçelievler, Sırpça Tercüme Bahçelievler, Slovakça Tercüme Bahçelievler, Slovence Tercüme Bahçelievler, Urduca Tercüme Bahçelievler, Yunanca Tercüme Bahçelievler.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın