Tercüme Bürosu Altındağ

Tercüme Bürosu Altındağ

Ankara’nın hızla gelişmekte olan bir semti olan Altındağ bölgesinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Altındağ tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Altındağ bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Altındağ

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Altındağ bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Altındağ, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Altındağ, mahkeme kararları yeminli tercüme Altındağ, pasaport yeminli tercüme Altındağ, imza sirküleri yeminli tercüme Altındağ,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Altındağ, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Altındağ, boşanma kararı yeminli tercüme Altındağ, faaliyet belgesi yeminli tercüme Altındağ, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Altındağ, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Altındağ, tapu yeminli tercüme Altındağ, patent yeminli tercüme Altındağ, sözleşme yeminli tercüme Altındağ, apostil yeminli tercüme Altındağ, vekâletname yeminli tercüme Altındağ, sağlık raporu yeminli tercüme Altındağ, denklik belgesi yeminli tercümesi. Altındağ semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Altındağ

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Altındağ bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Altındağ

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Altındağ olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Altındağ

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Altındağ bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Altındağ

Altındağ semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, Altındağlararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Altındağ

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Altındağ bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Altındağ semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Altındağ, Almanca Tercüme Altındağ, Fransızca Tercüme Altındağ, Arapça Tercüme Altındağ, İspanyolca Tercüme Altındağ, Farsça Tercüme Altındağ, Azerice Tercüme Altındağ, Rusça Tercüme Altındağ, İtalyanca Tercüme Altındağ, Çince Tercüme Altındağ, Ukraynaca Tercüme Altındağ, Japonca Tercüme Altındağ, İsveçce Tercüme Altındağ, Norveçce Tercüme Altındağ, Danca Tercüme Altındağ, Lehçe Tercüme Altındağ, Macarca Tercüme Altındağ, Tayca Tercüme Altındağ, Azerice Tercüme Altındağ, Arnavutça Tercüme Altındağ, Boşnakça Tercüme Altındağ, Bulgarca Tercüme Altındağ, Çekçe Tercüme Altındağ, Flemenkçe Tercüme Altındağ, Gürcüce Tercüme Altındağ, İbranice Tercüme Altındağ, Kazakça Tercüme Altındağ, Korece Tercüme Altındağ, Türkmence Tercüme Altındağ, Tayca Tercüme Altındağ, Latince Tercüme Altındağ, Osmanlıca Tercüme Altındağ, Portekizce Tercüme Altındağ, Kürtçe Tercüme Altındağ, Sırpça Tercüme Altındağ, Slovakça Tercüme Altındağ, Slovence Tercüme Altındağ, Urduca Tercüme Altındağ, Yunanca Tercüme Altındağ.

 

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın