Kızılay Tercüme Bürosu Ankara

Bireysel ve kurumsal bazda tercüme hizmetinizi, en kaliteli şekilde Ankara’nın hatta Türkiye’nin en önemli noktalarından biri olan Kızılay’da, Kızılay Tercüme olarak gerçekleştiriyoruz.

Kızılay Tercüme ile Yeminli Tercümanlar

Firmalar arası görüşmelerinizde veya bireysel anlamda resmi makamlarca gerek görülen tercümelerinizde size noter yeminli tercümanlarımız ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Noter huzurunda yemine sahip, anadili çevirisini yaptırmak istediğiniz dil olan birbirinden farklı alanlarda uzmanlık derecesine sahip mühürlü tercümanlarımız sizler için kusursuz yeminli tercümeleri hızlı bir şekilde yapmaktadırlar. Noter yeminli tercümanlarımızın yaptığı çevirilerde yeminli tercümanımıza ait imza ve kaşe bulunmaktadır.

Peki, resmi makamlarca istenen hukuki boyuta sahip tercümeler nasıl bir işlemden geçer?

Kızılay tercüme bürosu hizmetini size eksiksiz ve mükemmeliyetçi bir şekilde sunma politikasıyla yeminli tercümelerin hatasız bir şekilde olması sağlanır.

İlk olarak hukuki niteliğe sahip belgeler tarafınızca bize tüm detayları ile birlikte gönderilir. Daha sonra Kızılay Tercüme ekibimiz bu belgeler için hedef dilde çeviriye başlarlar ve çeviri evresi bittikten sonra uzman editörlerimize gönderirler. Uzman editörlerimiz yeminli tercümeleri onayladıktan sonra ise çeviriler notere sunulur.

Hızlı, Eksiksiz ve Akıcı Tercümeler

İster birey olun ister kurum olun tercüme bürosu Ankara Kızılay ekibimiz her alanda, her ihtiyaca yönelik tercümanlara sahiptir. Hızlı, hatasız ve eksiksiz bir şekilde yaptığımız tercümeler ile profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Kızılay Tercüme olarak Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Kategoriler

Metin Çevirileri

Resmi Evrakların Çevirileri

Nüfus cüzdanı tercümesi, mahkeme kararları tercümesi, diploma ve transkript tercümesi, pasaport tercümesi, evlilik cüzdanı tercümesi, imza sirküleri tercümesi konularında hizmet veriyoruz.

Ticari Belgelerin Çevirileri

Bankacılık evrakları, dış ticarette kullanılan uluslararası ticari belgeler, ihracat ve transit ticarete yönelik yapılan dış ticarete yönelik ticari sözleşmelerin tercümeleri, ihale evraklarının tercümeleri.

Teknik Çeviriler

Ulaşım araçları, makineler ve mühendislik gerektiren tercümeler.

Hukuki Çeviriler

Mahkeme kararlarının tercümeleri, hukuki yazışmaların tercümeleri, vekaletnamelerin tercümeleri, patent başvuru evraklarının tercümeleri hizmeti.

Medikal ve Tıbbi Konularda Çeviriler

Tıbbi ve medikal alanda yer alan her alt kategori için akademisyen ve doktorlar tarafından profesyonel Kızılay Tercüme çeviri hizmeti vermekteyiz.

Sözlü Çeviriler

Kızılay Tercüme ekibimizde bulunan Ardıl ve Simultane çeviri hizmeti sunan çevirmenlerimiz ile kaliteli bir şekilde sözlü çevirileri de sizler için sağlamaktayız.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın