Çeviri Bürosu Kütahya

Tercüme Bürosu Kütahya

Türkiye’nin hızla gelişmekte olan bir şehri olan Kütahya ilinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Kütahya tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Kütahya bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Kütahya

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Kütahya bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Kütahya, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Kütahya, mahkeme kararları yeminli tercüme Kütahya, pasaport yeminli tercüme Kütahya, imza sirküleri yeminli tercüme Kütahya,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Kütahya, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Kütahya, boşanma kararı yeminli tercüme Kütahya, faaliyet belgesi yeminli tercüme Kütahya, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Kütahya, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Kütahya, tapu yeminli tercüme Kütahya, patent yeminli tercüme Kütahya, sözleşme yeminli tercüme Kütahya, apostil yeminli tercüme Kütahya, vekâletname yeminli tercüme Kütahya, sağlık raporu yeminli tercüme Kütahya, denklik belgesi yeminli tercümesi. Kütahya semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Kütahya

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Kütahya bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Kütahya

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Kütahya olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Kütahya

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Kütahya bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Kütahya

Kütahya semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Kütahya

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Kütahya bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin tüm illerinde olduğu gibi Kütahya şehrinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Kütahya, Almanca Tercüme Kütahya, Fransızca Tercüme Kütahya, Arapça Tercüme Kütahya, İspanyolca Tercüme Kütahya, Farsça Tercüme Kütahya, Azerice Tercüme Kütahya, Rusça Tercüme Kütahya, İtalyanca Tercüme Kütahya, Çince Tercüme Kütahya, Ukraynaca Tercüme Kütahya, Japonca Tercüme Kütahya, İsveçce Tercüme Kütahya, Norveçce Tercüme Kütahya, Danca Tercüme Kütahya, Lehçe Tercüme Kütahya, Macarca Tercüme Kütahya, Tayca Tercüme Kütahya, Azerice Tercüme Kütahya, Arnavutça Tercüme Kütahya, Boşnakça Tercüme Kütahya, Bulgarca Tercüme Kütahya, Çekçe Tercüme Kütahya, Flemenkçe Tercüme Kütahya, Gürcüce Tercüme Kütahya, İbranice Tercüme Kütahya, Kazakça Tercüme Kütahya, Korece Tercüme Kütahya, Türkmence Tercüme Kütahya, Tayca Tercüme Kütahya, Latince Tercüme Kütahya, Osmanlıca Tercüme Kütahya, Portekizce Tercüme Kütahya, Kürtçe Tercüme Kütahya, Sırpça Tercüme Kütahya, Slovakça Tercüme Kütahya, Slovence Tercüme Kütahya, Urduca Tercüme Kütahya, Yunanca Tercüme Kütahya.

Apostil Onayı Kütahya

Türkiye’de düzenlenen resmi bir belgenin yurtdışında da aynı şekilde geçerli olabilmesi için o belgenin apostil onayı yapılması gerekmektedir. Apostil onayı yapılan belge, sadece 5 Ekim 1961 tarihli Lahey Sözleşmesi’ne taraf olan ve bu Apostil Anlaşması’nı kabul eden ülkelerde geçerlidir.

Kütahya ilimizdeki apostil onay işlemleri de Yeminli Tercüme Büromuz tarafından yapılmaktadır. Bir belgenin yurtdışında geçerli olabilmesi için o ülkenin diline tercüme edilmesi, noter onayının yapılması ve sonrasında da apostil şerhi onayının yapılması gerekmektedir. Ay Tercüme Bürosu tüm bu işlemleri Kütahya apostil onayı sürecinde sizin adınıza yapmakta ve belgelerinizin son halini eksiksiz bir şekilde adresinize göndermektedir.

Vize Belgeleri Tercüme Kütahya

Yurtdışına çıkmak için her ülkenin belirlemiş olduğu bazı vize belgeleri vardır. Devlet kurumları, bankalar ve çalışılan kurumlardan alınması gereken bu belgelerin ilgili ülkenin diline tercüme edilmesi ve bu şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Kütahya ilindeki vize işlemleri de bu şekilde yürütülmektedir.

Bazı konsolosluk ve büyükelçilikler birçok belgenin tercümesini istemektedir. Bunlardan kimisi yeminli tercüman ve tercüme büroları tarafından onaylanan tercümeleri kabul ederken, kimileri ise noter onaylı tercümeleri kabul etmektedir. Her türlü vize belgenizin tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme işlemleri tarafımızdan büyük bir titizlikle yapılmakta ve vize işlemleriniz için hazır edilmektedir.

Erasmus Belgeleri Tercüme Kütahya

Yutdışında eğitim görmek isteyen öğrenciler için büyük bir fırsat olan Erasmus öğrenci değişim programı sayesinde öğrenciler birkaç dönem boyunca yurtdışına gidebilmektedir. Kütahya şehrinde bulunan öğrencilerin de ilgili belgeleri gidecekleri ülkenin resmi diline tercüme ettirmesi gerekmektedir. Kütahya Erasmus belgeleri tercümesi için Ay Tercüme Bürosu’ndan destek alabilirsiniz. Öğrencilere özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Gümrük Belgeleri Tercüme Kütahya

Kütahya ili gümrük işlemleri açısından ülkemiz için önemli bir şehirdir. Gümrükteki bir ürünün alınması veya gönderilmesi sırasında tercüme ihtiyacı olabilmektedir. Özellikle ithal edilen ürünlerin ülkeye girişi için o ürünlerin ilgili standartlara uygunluk beyanlarının tercüme edilmesi gerekmektedir. Kütahya gümrük belgeleri tercümesi için tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız.

Tercüme Fiyatları Kütahya

Çeviri fiyatları Kütahya şehrinde de bürodan büroya farklılık göstermektedir. Bu nedenle en uygun tercüme ücretleri için Ay Tercüme Bürosu’ndan fiyat almadan tercüme işleminizi yaptırmayın. Tercüme işlemleriniz aynı gün içinde tamamlanmakta ve kargoya verilmektedir. 1 gün sonra ise adresinize teslim edilmektedir. Büyük bir müşteri portföyüne sahip olan Ay Tercüme Bürosu Kütahya ilinde de çok uygun tercüme fiyatları sunmaktadır.

2017 ve 2018 yılında Kütahya şehri için uygulanan minimum çeviri fiyatları listesi şu şekildedir:

Çeviri Dilleri Birim Fiyatlar (Boşluksuz 1000 karakter veya 180 kelime)
İngilizce Çeviri Fiyatı 12 TL
Almanca Çeviri Fiyatı 14 TL
Fransızca Çeviri Fiyatı 15 TL
Arapça Çeviri Fiyatı 18 TL
Rusça Çeviri Fiyatı 16 TL
Arnavutça Çeviri Fiyatı 30 TL
Amharca Çeviri Fiyatı 60 TL
Azerice Çeviri Fiyatı 25 TL
Belarusça Çeviri Fiyatı 30 TL
Baskça Çeviri Fiyatı 40 TL
Boşnakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Bulgarca Çeviri Fiyatı 25 TL
Çekçe Çeviri Fiyatı 35 TL
Çince Çeviri Fiyatı 30 TL
Danca Çeviri Fiyatı 40 TL
Estonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Farsça Çeviri Fiyatı 25 TL
Flemenkçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Fince Çeviri Fiyatı 40 TL
Gürcüce Çeviri Fiyatı 30 TL
Hintçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Hırvatça Çeviri Fiyatı 30 TL
Hollandaca Çeviri Fiyatı 30 TL
İbranice Çeviri Fiyatı 40 TL
İspanyolca Çeviri Fiyatı 25 TL
İtalyanca Çeviri Fiyatı 25 TL
İsveççe Çeviri Fiyatı 35 TL
İzlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
İrlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
Japonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Kırgızca Çeviri Fiyatı 25 TL
Korece Çeviri Fiyatı 40 TL
Lehçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Lüksemburgca Çeviri Fiyatı 45 TL
Litvanyaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Macarca Çeviri Fiyatı 45 TL
Maltaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Makedonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Moldovaca Çeviri Fiyatı 40 TL
Norvecce Çeviri Fiyatı 40 TL
Nepalce Çeviri Fiyatı 40 TL
Osmanlıca Çeviri Fiyatı 30 TL
Özbekçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Portekizce Çeviri Fiyatı 30 TL
Romence Çeviri Fiyatı 30 TL
Sırpça Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovence Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Süryanice Çeviri Fiyatı 40 TL
Tacikce Çeviri Fiyatı 45 TL
Türkmence Çeviri Fiyatı 35 TL
Ukraynaca Çeviri Fiyatı 20 TL
Vietnamca Çeviri Fiyatı 40 TL
Yunanca Çeviri Fiyatı 30 TL

Diploma, öğrenci belgesi, pasaport gibi standart belgelerin yeminli tercüme ücreti ise 30 TL’den başlamakta olup, tercüme diline göre artış göstermektedir.

Kütahya ilindeki tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimiz aşağıda verilmiştir. Tercüme edilmesini istediğiniz dosyanın resmini çekerek WhatsApp hattımıza gönderin ve hemen fiyat teklifi alın.

Ay Tercüme Bürosu Kütahya

Tel: 0850 650 60 99

Mobil – WhatsApp: 0530 519 60 99

E-posta:  info@aytercume.com

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın