Çeviri Bürosu Aksaray

Tercüme Bürosu Aksaray

Türkiye’nin hızla gelişmekte olan bir şehri olan Aksaray ilinde tercüme işlemlerine ihtiyaç da hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve şahıslar Aksaray tercüme bürolarına ihtiyaç duyarlar. Ay Tercüme Bürosu da Aksaray bölgesinde şu tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Aksaray

Tercüme büromuzda bulunan yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen ve onaylanan tercümelere yeminli tercüme denir. Aksaray bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme, transkript yeminli tercüme Aksaray, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Aksaray, mahkeme kararları yeminli tercüme Aksaray, pasaport yeminli tercüme Aksaray, imza sirküleri yeminli tercüme Aksaray,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Aksaray, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Aksaray, boşanma kararı yeminli tercüme Aksaray, faaliyet belgesi yeminli tercüme Aksaray, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Aksaray, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Aksaray, tapu yeminli tercüme Aksaray, patent yeminli tercüme Aksaray, sözleşme yeminli tercüme Aksaray, apostil yeminli tercüme Aksaray, vekâletname yeminli tercüme Aksaray, sağlık raporu yeminli tercüme Aksaray, denklik belgesi yeminli tercümesi. Aksaray semtinde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Aksaray

Yine ofisimizdeki yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip onaylanan metinlerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı kurumlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter onaylı olmasını isterler. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabidirler. Ay Tercüme olarak Aksaray bölgesinde her türlü noter tasdikli tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Aksaray

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Aksaray olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Tıbbi Tercüme Aksaray

Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Aksaray bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgeleri tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır.

Simultane Tercüme Aksaray

Aksaray semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizde profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Aksaray

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşididir. Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman tercüme işlemini gerçekleştirir. Aksaray bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Ay Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin tüm illerinde olduğu gibi Aksaray şehrinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Aksaray, Almanca Tercüme Aksaray, Fransızca Tercüme Aksaray, Arapça Tercüme Aksaray, İspanyolca Tercüme Aksaray, Farsça Tercüme Aksaray, Azerice Tercüme Aksaray, Rusça Tercüme Aksaray, İtalyanca Tercüme Aksaray, Çince Tercüme Aksaray, Ukraynaca Tercüme Aksaray, Japonca Tercüme Aksaray, İsveçce Tercüme Aksaray, Norveçce Tercüme Aksaray, Danca Tercüme Aksaray, Lehçe Tercüme Aksaray, Macarca Tercüme Aksaray, Tayca Tercüme Aksaray, Azerice Tercüme Aksaray, Arnavutça Tercüme Aksaray, Boşnakça Tercüme Aksaray, Bulgarca Tercüme Aksaray, Çekçe Tercüme Aksaray, Flemenkçe Tercüme Aksaray, Gürcüce Tercüme Aksaray, İbranice Tercüme Aksaray, Kazakça Tercüme Aksaray, Korece Tercüme Aksaray, Türkmence Tercüme Aksaray, Tayca Tercüme Aksaray, Latince Tercüme Aksaray, Osmanlıca Tercüme Aksaray, Portekizce Tercüme Aksaray, Kürtçe Tercüme Aksaray, Sırpça Tercüme Aksaray, Slovakça Tercüme Aksaray, Slovence Tercüme Aksaray, Urduca Tercüme Aksaray, Yunanca Tercüme Aksaray.

Apostil Onayı Aksaray

Türkiye’de düzenlenen resmi bir belgenin yurtdışında da aynı şekilde geçerli olabilmesi için o belgenin apostil onayı yapılması gerekmektedir. Apostil onayı yapılan belge, sadece 5 Ekim 1961 tarihli Lahey Sözleşmesi’ne taraf olan ve bu Apostil Anlaşması’nı kabul eden ülkelerde geçerlidir.

Aksaray ilimizdeki apostil onay işlemleri de Yeminli Tercüme Büromuz tarafından yapılmaktadır. Bir belgenin yurtdışında geçerli olabilmesi için o ülkenin diline tercüme edilmesi, noter onayının yapılması ve sonrasında da apostil şerhi onayının yapılması gerekmektedir. Ay Tercüme Bürosu tüm bu işlemleri Aksaray apostil onayı sürecinde sizin adınıza yapmakta ve belgelerinizin son halini eksiksiz bir şekilde adresinize göndermektedir.

Vize Belgeleri Tercüme Aksaray

Yurtdışına çıkmak için her ülkenin belirlemiş olduğu bazı vize belgeleri vardır. Devlet kurumları, bankalar ve çalışılan kurumlardan alınması gereken bu belgelerin ilgili ülkenin diline tercüme edilmesi ve bu şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Aksaray ilindeki vize işlemleri de bu şekilde yürütülmektedir.

Bazı konsolosluk ve büyükelçilikler birçok belgenin tercümesini istemektedir. Bunlardan kimisi yeminli tercüman ve tercüme büroları tarafından onaylanan tercümeleri kabul ederken, kimileri ise noter onaylı tercümeleri kabul etmektedir. Her türlü vize belgenizin tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme işlemleri tarafımızdan büyük bir titizlikle yapılmakta ve vize işlemleriniz için hazır edilmektedir.

Erasmus Belgeleri Tercüme Aksaray

Yutdışında eğitim görmek isteyen öğrenciler için büyük bir fırsat olan Erasmus öğrenci değişim programı sayesinde öğrenciler birkaç dönem boyunca yurtdışına gidebilmektedir. Aksaray şehrinde bulunan öğrencilerin de ilgili belgeleri gidecekleri ülkenin resmi diline tercüme ettirmesi gerekmektedir. Aksaray Erasmus belgeleri tercümesi için Ay Tercüme Bürosu’ndan destek alabilirsiniz. Öğrencilere özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Gümrük Belgeleri Tercüme Aksaray

Aksaray ili gümrük işlemleri açısından ülkemiz için önemli bir şehirdir. Gümrükteki bir ürünün alınması veya gönderilmesi sırasında tercüme ihtiyacı olabilmektedir. Özellikle ithal edilen ürünlerin ülkeye girişi için o ürünlerin ilgili standartlara uygunluk beyanlarının tercüme edilmesi gerekmektedir. Aksaray gümrük belgeleri tercümesi için tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız.

Certified Translation Aksaray

Ay Translation Office provides high quality translation & interpretation services in Aksaray, Turkey. We have many certified sworn translators, and provide notarized translation services. We can also carry out your Apostille and consulate approval processes with discounted prices. Please contact with us for your urgent translation needs.

Tercüme Fiyatları Aksaray

Çeviri fiyatları Aksaray şehrinde de bürodan büroya farklılık göstermektedir. Bu nedenle en uygun tercüme ücretleri için Ay Tercüme Bürosu’ndan fiyat almadan tercüme işleminizi yaptırmayın. Tercüme işlemleriniz aynı gün içinde tamamlanmakta ve kargoya verilmektedir. 1 gün sonra ise adresinize teslim edilmektedir. Büyük bir müşteri portföyüne sahip olan Ay Tercüme Bürosu Aksaray ilinde de çok uygun tercüme fiyatları sunmaktadır.

2017 ve 2018 yılında Aksaray şehri için uygulanan minimum çeviri fiyatları listesi şu şekildedir:

Çeviri Dilleri Birim Fiyatlar (Boşluksuz 1000 karakter veya 180 kelime)
İngilizce Çeviri Fiyatı 12 TL
Almanca Çeviri Fiyatı 14 TL
Fransızca Çeviri Fiyatı 15 TL
Arapça Çeviri Fiyatı 18 TL
Rusça Çeviri Fiyatı 16 TL
Arnavutça Çeviri Fiyatı 30 TL
Amharca Çeviri Fiyatı 60 TL
Azerice Çeviri Fiyatı 25 TL
Belarusça Çeviri Fiyatı 30 TL
Baskça Çeviri Fiyatı 40 TL
Boşnakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Bulgarca Çeviri Fiyatı 25 TL
Çekçe Çeviri Fiyatı 35 TL
Çince Çeviri Fiyatı 30 TL
Danca Çeviri Fiyatı 40 TL
Estonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Farsça Çeviri Fiyatı 25 TL
Flemenkçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Fince Çeviri Fiyatı 40 TL
Gürcüce Çeviri Fiyatı 30 TL
Hintçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Hırvatça Çeviri Fiyatı 30 TL
Hollandaca Çeviri Fiyatı 30 TL
İbranice Çeviri Fiyatı 40 TL
İspanyolca Çeviri Fiyatı 25 TL
İtalyanca Çeviri Fiyatı 25 TL
İsveççe Çeviri Fiyatı 35 TL
İzlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
İrlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
Japonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Kırgızca Çeviri Fiyatı 25 TL
Korece Çeviri Fiyatı 40 TL
Lehçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Lüksemburgca Çeviri Fiyatı 45 TL
Litvanyaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Macarca Çeviri Fiyatı 45 TL
Maltaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Makedonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Moldovaca Çeviri Fiyatı 40 TL
Norvecce Çeviri Fiyatı 40 TL
Nepalce Çeviri Fiyatı 40 TL
Osmanlıca Çeviri Fiyatı 30 TL
Özbekçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Portekizce Çeviri Fiyatı 30 TL
Romence Çeviri Fiyatı 30 TL
Sırpça Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovence Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Süryanice Çeviri Fiyatı 40 TL
Tacikce Çeviri Fiyatı 45 TL
Türkmence Çeviri Fiyatı 35 TL
Ukraynaca Çeviri Fiyatı 20 TL
Vietnamca Çeviri Fiyatı 40 TL
Yunanca Çeviri Fiyatı 30 TL

Diploma, öğrenci belgesi, pasaport gibi standart belgelerin yeminli tercüme ücreti ise 30 TL’den başlamakta olup, tercüme diline göre artış göstermektedir.

Aksaray ilindeki tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimiz aşağıda verilmiştir. Tercüme edilmesini istediğiniz dosyanın resmini çekerek WhatsApp hattımıza gönderin ve hemen fiyat teklifi alın.

Ay Tercüme Bürosu Aksaray

Tel: 0850 650 60 99

Mobil – WhatsApp: 0530 519 60 99

E-posta:  info@aytercume.com

WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın